Kibice Legii "powitali" Chelsea. Jasny sygnał [WIDEO]

Kibice Legii "powitali" Chelsea. Jasny sygnał [WIDEO]
MediaPictures.pl / shutterstock.com
Już niebawem Legia Warszawa rozpocznie wielkie starcie z Chelsea. Kibice "Wojskowych" szybko zaprezentowali, czego mogą spodziewać się zawodnicy gości.
Bilety na spotkanie Legii z Chelsea w ćwierćfinale Ligi Konferencji wyprzedały się bardzo szybko. Nic więc dziwnego, że trybuny stadionu stołecznych zaczęły zapełniać się na kilkadziesiąt minut przed starciem zmagań.
Frekwencja dopisywała przede wszystkim na Żylecie, ale i w pozostałych sektorach można było spotkać kibiców "Wojskowych". Kibiców, którzy błyskawicznie wyrazili swój stosunek do zespołu przyjezdnych.
Podczas rozgrzewki zawodników Chelsea rozległy się przeraźliwe gwizdy. W stronę piłkarzy pofrunęło również kilka nieparlamentarnych okrzyków. To zapewne jedynie przedsmak tego, co będzie działo się już po pierwszym kopnięciu piłki.
Przypomnijmy, że ostrzeżenie w związku z czwartkowym meczem wydała Komenda Stołeczna Policji. Służby zaapelowały, aby fani "The Blues" nie chodzili po ulicach Warszawy w klubowych barwach, gdyż to mogłoby doprowadzić do eskalacji napięcia. O szczegółach pisaliśmy TUTAJ.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk10 Apr 2025 · 18:30
Źródło: własne

Przeczytaj również