Kibice Realu Madryt szykują hołd dla Sergio Ramosa. Specjalne przywitanie legendy na Santiago Bernabeu

Kibice Realu Madryt szykują hołd dla Sergio Ramosa. Specjalne przywitanie legendy na Santiago Bernabeu
PressFocus/ANP
Niedzielny mecz Realu Madryt z Sevillą będzie z pewnością szczególny dla Sergio Ramosa. Hiszpan wróci na Santiago Bernabeu, gdzie spędził większość kariery. Jak donosi Cadena COPE, kibice "Królewskich" szykują legendzie specjalne powitanie.
Przez wiele lat trudno było wyobrazić podstawową jedenastkę Realu bez Sergio Ramosa. Stoper grał w stolicy Hiszpanii w latach 2005-2021. Później niespodziewanie odszedł do PSG.
Dalsza część tekstu pod wideo
Po dwóch latach przerwy Hiszpan zdecydował się na powrót do kraju. Obecnie reprezentuje barwy Sevilli, z którą w niedzielę przyjedzie na Santiago Bernabeu.
Starcie z byłym zespołem na tym stadionie będzie z pewnością dużym przeżyciem dla 37-latka. On sam nie ukrywa, że wciąż jest bardzo związany z Realem.
Sergio Ramos
PressFocus/David Catry
Wszystko wskazuje na to, że Ramos wyjdzie na mecz z "Królewskimi" w pierwszym składzie. Kibice Realu szykują piłkarzowi specjalne powitanie.
Jak informuje Cadena COPE, po tym, jak stadionowy spiker przy prezentacji składów wyczyta nazwisko Ramosa, planowana jest krótka przerwa. Fani w tym czasie mają oddać szacunek piłkarzowi i nagrodzić go owacją.
W trakcie spotkania na stadionie na pewno rozlegną się także przyśpiewki na cześć obrońcy. Kibice Realu szczególnie pamiętają jego gola z finału Ligi Mistrzów z 2014 roku.
Sergio Ramos
Pressinphoto/Pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik24 Feb · 17:19
Źródło: Cadena COPE

Przeczytaj również