"Klasyczna z targu za dychę". Siemieniec zaskoczył przed starciem z Fiorentiną

"Klasyczna z targu za dychę". Siemieniec zaskoczył przed starciem z Fiorentiną
Michal Kosc / pressfocus
Adrian Siemieniec wrócił pamięcią do czasów dzieciństwa. Przed rewanżem z Fiorentina ujawnił, komu kibicował.
W czwartkowy wieczór Jagiellonia Białystok zmierzy się na wyjeździe Fiorentiną w rewanżu 1/16 finału Ligi Konferencji. Mecz w Polsce zakończył się wynikiem 3:0 na korzyść włoskiego zespołu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Adrian Siemieniec i jego zawodnicy przyjechali na Półwysep Apeniński w środę. Przebywając we Florencji, szkoleniowiec "Jagi" udzielił wywiadu dla Polsatu Sport.
W pewnym momencie poruszono temat… piłkarskich koszulek z dzieciństwa. 34-latek został zapytany o to, czy był fanem legendy Fiorentiny, Gabriela Batistuty.
W odpowiedzi Siemieniec wyznał, że kibicował FC Barcelonie. Dodał także, że na jego pierwszym piłkarskim trykocie znajdowało się nazwisko Rivaldo.
- Jak mam być szczery, te czasy spędziłem na kibicowaniu Barcelonie i pierwsze, co mi się kojarzy, to Rivaldo. To była moja pierwsza koszulka w ogóle. Taka klasyczna, z targu, za dychę, nieprzepuszczająca powietrza, z herbem, który nie przypominał oryginału. Takie były czasy i to jest pierwsze, co przychodzi mi na myśl, gdy wspominam tamten okres. Ale oczywiście wielką Fiorentinę zna każdy, kto kocha futbol - mówił Siemieniec.
Filip - Węglicki
Filip WęglickiDzisiaj · 15:14
Źródło: Polsat Sport

Dyskusja

Przeczytaj również