Klich uratował DC United przed porażką. Świetny wolej polskiego pomocnika [WIDEO]

Mateusz Klich strzelił gola dla DC United. Jego drużyna dzięki temu trafieniu zremisowała z Vancouver Whitecaps 2:2.
Mecz okazał się wymianą ciosów. Już w 2. minucie Vancouver objęło prowadzenie po golu Briana White'a. Odpowiedź była szybka - wkrótce do wyrównania doprowadził Christian Benteke.
Kolejne gole oglądaliśmy po przerwie. W 56. minucie z rzutu karnego dla Vancouver trafił Ryan Gauld. Sześć minut później wynik meczu ustalił Klich, który popisał się efektownym uderzeniem z woleja.
Dla Klicha był to trzeci gol w tym sezonie MLS. Ponadto ma na koncie siedem asyst. Na ten dorobek pracował w 30 meczach.
Polski pomocnik w meczu z Vancouver Whitecaps przebywał na boisku do samego końca. Krótko po strzeleniu gola otrzymał żółtą kartkę.
DC United zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej ML. W 32 spotkaniach zdobyło 37 punktów.
Marcin Karbowski01 Oct 2023 · 07:01