Klopp przekazał nowe wieści ws. kontuzji gwiazdy Liverpoolu. Łyżka miodu w beczce dziegciu dla fanów

Klopp przekazał nowe wieści ws. kontuzji gwiazdy Liverpoolu. Łyżka miodu w beczce dziegciu dla fanów
Mark Cosgrove/News Images / pressfocus
W ostatnich tygodniach Liverpool zmaga się z wieloma kontuzjami. Część z nich okazała się poważniejsza niż zakładano. Według Juergena Kloppa "The Reds" jeszcze długo będą musieli radzić sobie bez Alissona.
Alisson to jeden z najważniejszych zawodników Liverpoolu. Tylko w tym sezonie bramkarz wystąpił w 24 meczach i zachował dziewięć czystych kont. Ostatnio jest jednak niedysponowany.
Dalsza część tekstu pod wideo
Reprezentant Brazylii nie może wrócić na boisko ze względu na kontuzję uda. W związku z nią opuścił już 14 spotkań "The Reds". Obecnie wszystko wskazuje na to, że będzie ich jeszcze więcej.
Alisson Becker
Jeremy Landey/Pressfocus
Nowe informacje w sprawie swojego podopiecznego przekazał Juergen Klopp. Niemiec potwierdził, że Alisson na pewno nie wystąpi w starciu z Nottingham Forest. To jednak dopiero początek zmartwień.
- Nie ma konkretnych ram czasowych, ale jest to naprawę poważna kontuzja mięśni. Nie wróci szybko - powiedział szkoleniowiec Liverpoolu, cytowany przez The Athletic.
- Na szczęście nie jest to też uraz, który sprawi, że Alisson zakończył już sezon - dodał, co może stanowić jedyne pocieszenie dla kibiców The Reds.
Zastępcą 31-latka został Caoimhin Kelleher. Reprezentant Irlandii ma na swoim koncie 17 meczów, w czterech z nich zagrał na zero z tyłu.
Liverpool FC w meczu z Union-Saint Gilloise
ANP / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk02 Mar · 07:57
Źródło: The Athletic

Przeczytaj również