Klopp szykuje się do okna transferowego. "Liverpool to interesujący projekt dla piłkarzy"

Juegen Klopp szykuje się do letniego okna transferowego. Niemiec uważa, że Liverpool jest bardziej atrakcyjnym miejscem dla piłkarzy niż jeszcze rok temu.
Na razie "The Reds" zajmują trzecie miejsce w tabeli Premier League. Taka pozycja na koniec sezonu zagwarantuje drużynie Kloppa udział w kolejnej edycji Ligi Mistrzów.
- Uważam, że Liverpool to obecnie naprawdę interesujący projekt dla piłkarzy. To fantastyczny klub, w dodatku możemy zobaczyć, że drużyna cały czas robi postępy - mówi Klopp.
- Rozmowy, które toczyliśmy do tej pory, były bardzo pozytywne. Nie znaczy to, że wszystkie nasze plany wypalą - dodaje niemiecki szkoleniowiec.
- Nie możemy jeszcze powiedzieć, że na pewno zagramy w następnej edycji Ligi Mistrzów. Mogę za to powiedzieć, że moi piłkarze są w takim wieku, że wciąż mogą zrobić krok naprzód. Jesteśmy na dobrej drodze. Jeśli jakiś zawodnik rozważa przejście do Liverpoolu, to łatwiej podjąć mu taką decyzję niż rok temu - komentuje Klopp.