Klubowy kolega Polaka nie wytrzymał. Tak zareagował na prowokacje kibiców [WIDEO]

Screen/Twitter
Fenerbahce poniosło druzgocącą porażkę z FC Nordsjaelland 1:6. Po meczu jeden z piłkarzy tureckiego klubu ruszył z pięściami w stronę kibica. Do akcji wkroczyła ochrona.
Nie tak swój przedostatni mecz w Lidze Konferencji wyobrażało sobie Fenerbahce. Turecki klub przegrał na wyjeździe z FC Nordsjaelland 1:6. Jedynego gola dla gości strzelił Michy Batshuayi.
Asystę przy trafieniu Belga zanotował Sebastian Szymański. Kilka minut później zdobył on nawet bramkę. Po decyzji VAR trafienie reprezentanta Polski zostało jednak anulowane.
W drugiej odsłonie za ciosem poszedł z zespół z Danii. Na listę strzelców wpisali się Christian Rasmussen oraz Benjamin Nygren, który ustrzelił hat-tricka.
Po przerwie trener Fenerbahce, Ismail Kartal, przeprowadził kilka zmian. Na boisko weszli Joshua King, Edin Dżeko i Irfan Kahveci. Szczególnie głośno zrobiło się na temat Turka.
Wysoka porażka Fenerbahce w Danii wywołała ogromną frustrację w zespole gości. Część piłkarzy była prowokowana przez miejscowych kibiców, co zdenerwowało Kahveciego. 28-latek ruszył z pięściami w kierunku fana. Na jego drodze stanęli koledzy z zespołu.
Chwilę później do akcji wkroczyli ochroniarze, którzy zadbali o bezpieczeństwo obu stron. Całe nagranie z tej sytuacji zostało opublikowane w mediach społecznościowych.
Po rozegraniu pięciu spotkań w Lidze Konferencji piłkarze Fenerbahce zajmują trzecie miejsce w tabeli grupy H. W ostatnim meczu zmierzą się oni ze Spartakiem Trnawa.
Piotr Sidorowicz 01 Dec 2023 · 22:41
Źródło: Twitter