Kolejka chętnych po piłkarza Wisły. Wielki klub wszedł do gry [NASZ NEWS]

Kolejka chętnych po piłkarza Wisły. Wielki klub wszedł do gry [NASZ NEWS]
Krzysztof Porebski / pressfocus
Tomasz - Włodarczyk
Tomasz Włodarczyk10 Jul · 15:06
Wszystko wskazuje na to, że Jakub Krzyżanowski opuści Wisłę Kraków w letnim oknie transferowym. Faworytem, z konkretną ofertą dla piłkarza, jest Bologna FC. Ale na horyzoncie pojawili się niespodziewani rywale z Włoch, którzy mogą na ostatniej prostej zgarnąć 18-latka.
Krzyżanowski jest na celowniku Bologny od miesięcy. To już trzecie okienko, w którym ten klub stara się o pozyskanie nastolatka z "Białej Gwiazdy". Lewy obrońca był nawet w ostatnich tygodniach na rekonesansie w ośrodku treningowym drużyny, w której świetnie rozwija się Kacper Urbański. Zamknięcie tego tematu wydawało się więc kwestią czasu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Teraz jednak zrobiło się ciekawie, bo w międzyczasie na horyzoncie pojawili się inni zainteresowani z Półwyspu Apenińskiego. Według naszych informacji w oststnich dniach o piłkarza zapytały AC Milan i Torino. Na razie bez konkretnej oferty. Jest to wstępny etap, ale sprawa może szybko nabrać rozpędu. Krzyżanowski jest oczywiście rozpatrywany w kontekście drużyn młodzieżowych lub zespołu rezerw, który właśnie zakłada ekipa Rossonerich. Takie rozwiązanie może więc okazać się ciekawe dla rozwoju piłkarza.
Tak czy siak, wydaje się, że Wisła zarobi na Krzyżanowskim co najmniej pół miliona euro + procenty od kolejnej transakcji. Pytanie tylko, czy będzie to Bologna lub któryś z nowych graczy, którzy zainteresowali się zawodnikiem.

Przeczytaj również