Kolejka chętnych po reprezentanta Polski. Kołtoń ujawnił

Kolejka chętnych po reprezentanta Polski. Kołtoń ujawnił
Lukasz Sobala / PressFocus
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk25 May · 10:53
Już niebawem Tymoteusz Puchacz powalczy o Puchar Niemiec. Roman Kołtoń ujawnił, że reprezentant Polski znajduje się na radarze przynajmniej kilku zespołów.
W lipcu 2023 roku Tymoteusz Puchacz trafił do Kaiserslautern. Zespół z 2. Bundesligi wypożyczył wychowanka Lecha Poznań z Unionu Berlin.
Dalsza część tekstu pod wideo
Ruch ten okazał się bardzo udany, reprezentant Polski ma za sobą naprawdę udany sezon. Walnie przyczynił się do sukcesu drużyny w Pucharze Niemiec. Miał swój bezpośredni wkład między innymi w pokonanie Saarbrucken na etapie półfinału.
Teraz Roman Kołtoń zdradził, że dobra forma Puchacza nie umknęła uwadze innych klubów. Wiele wskazuje na to, że niebawem będzie on bohaterem kolejnego transferu. Umowa 25-latka w Unionie jest ważna tylko do 30 czerwca 2025 roku, a zainteresowanych nie brakuje.
- Słuchajcie, gość ma konkretne liczby. W Pucharze Niemiec trzy asysty, w 2. Bundeslidze 10 asyst. Słyszę, że pięć klubów albo Bundesligi, albo 2. Bundesligi przymierza się do Tymka - poinformował Kołtoń w programie "Piłkarskim salonie".
- Mega się sprawdził w tym sezonie jako lewy wahadłowy. Był atutem Kaiserslautern. Propozycji mu nie brakuje - dodał na kanale Meczyki.pl.
Więcej na temat sytuacji polskich zawodników usłyszycie w pozostałej części programu "Piłkarski salon". Zapraszamy na YouTube'a!

Przeczytaj również