Gol i asysta Sebastiana Szymańskiego! Fantastyczna forma pomocnika Fenerbahce [WIDEO]

SOPA Images/Pressfocus
Sebastian Szymański znajduje się w kapitalnej formie. Zawodnik Fenerbahce zanotował bramkę i asystę w meczu z Twente.
Szymański kilka tygodni temu odszedł z Dynamo Moskwa. Turcy zapłacili za niego niecałe 10 mln euro.
Pomocnik fantastycznie odnalazł się w nowych barwach. W pierwszych sześciu spotkaniach zanotował trzy gole i trzy asysty.
Aż cztery razy brał on udział przy zdobyciu bramek w eliminacjach do Ligi Konferencji Europy. Dziś znów błysnął na arenie międzynarodowej.
Polak oczywiście znalazł się w pierwszym składzie na mecz z Twente. Wynik otworzyli Holendrzy za sprawą trafienia Manfreda Ugalde.
W 33. minucie Fenerbahce doprowadziło do remisu. Najpierw centra Szymańskiego z rzutu rożnego została wybita przez rywala. 24-latek po chwili znów znalazł się przy piłce, po czym dośrodkował do Jaydena Oosterwolde, który zdobył bramkę głową.
W drugiej połowie Szymański do asysty dołożył jeszcze bramkę. Pomocnik odnalazł się w polu karnym i płaskim strzałem pokonał bramkarza rywali.
Fenerbahce pokonało Twente 5:1. Na listę strzelców wpisali się jeszcze Dusan Tadić i dwukrotnie Irfan Kahveci.
Adam Kłos24 Aug 2023 · 19:41