Kolejna kompromitacja Schalke Gelsenkirchen. Pogrom w Lipsku

Lutsenko_Oleksandr / shutterstock.com
Kolejny ciężki cios dla Schalke. Drużyna z Gelsenkirchen przegrała z RB Lipsk 0:4.
Schalke od początku sezonu prezentuje się beznadziejnie. W pierwszej kolejce skompromitowało się w Monachium, gdzie przegrało z Bayernem aż 0:8. W drugiej uległo Werderowi 1:3.
Teraz nie miało większych szans w Lipsku. Mecz był rozstrzygnięty już po pierwszej połowie, w której gospodarze strzelili aż trzy gole. Do siatki trafiali Emil Forsbeg, Angelino i Willy Orban.
Po przerwie padła jeszcze jedna bramka dla RB. Z rzutu karnego wynik meczu ustalił Marcel Halstenberg.
Lipsk w pierwszych trzech meczach sezonu zdobył siedem punktów. Schalke zamyka tabelę. Jego bilans jest fatalny: żadnego punktu, jeden gol strzelony i aż piętnaście straconych.
Marcin Karbowski03 Oct 2020 · 20:34