Kolejna wpadka PSG! Gwiazdozbiór z Paryża znów przegrał na wyjeździe [WIDEO]

Icon Sports/Pressfocus
Kolejne potknięcie PSG w Ligue 1. Mistrzowie Francji przegrali drugi z rzędu mecz na wyjeździe. Tym razem ulegli Rennes 0:1.
PSG kolejny raz zaczęło mecz bez Kyliana Mbappe. Francuz dołączył na boisku do Leo Messiego i Neymara w 55. minucie, ale podobnie jak oni nie strzelił gola.
Mecz toczył się pod dyktando paryżan, którzy długo utrzymywali się przy piłce. Ich ataki nie przynosiły jednak pożądanych efektów.
Jedyny gol spotkania padł w 65. minucie. Truffert wpadł w pole karne i wyłożyl piłkę niekrytemu Traore. Ten zaskoczył Donnarummę.
PSG nie było w stanie odpowiedzieć na ten cios. W sumie oddało tylko jeden celny strzał. W 81. minucie bramkarza Rennes zatrudnił Bernat.
PSG wciąż prowadzi w tabeli Ligue 1, ale jego przewaga nad grupą pościgową topnieje. Drugie Lens traci do lidera już tylko trzy punkty. Trzecia Marsylia - pięć.
Marcin Karbowski15 Jan 2023 · 22:54