Kolejna zmiana w Ekstraklasie potwierdzona! Beniaminek rozpaczliwie szuka ratunku

Kolejna zmiana w Ekstraklasie potwierdzona! Beniaminek rozpaczliwie szuka ratunku
lkslodz.pl
Przygoda Piotra Stokowca w ŁKS-ie potrwała zaledwie cztery miesiące. Klub z Ekstraklasy oficjalnie poinformował o zwolnieniu szkoleniowca.
Na początku sezonu 2023/24 za wyniki ŁKS-u odpowiadał Kazimierz Moskal, architekt awansu do Ekstraklasy. W związku z niezadowalającymi wynikami trener został pożegnany, w jego miejsce sprowadzono Piotra Stokowca.
Dalsza część tekstu pod wideo
Moskal: W przyszłym sezonie będę mocno kibicował Pogoni
asinfo.pl
Decyzja ta nie okazała się trafiona. W 10 meczach Stokowiec nie wygrał ani razu, wywalczył raptem trzy "oczka". Jego średnia punktowa wyniosła więc 0,3 w porównaniu do 0,64 w wypadku Moskala.
Teraz oficjalnie poinformowano, że Stokowiec został zwolniony. Z drużyną pożegnał się również asystent 51-latka, Łukasz Smolarow.
Nie można wykluczyć, że kolejnym szkoleniowcem beniaminka będzie... Kazimierz Moskal. 57-latek jest głównym faworytem do ponownego przejęcia sterów w ŁKS-ie, o czym pisaliśmy TUTAJ. Decyzja powinna zapaść niebawem.
Zespół z Łodzi zajmuje obecnie ostatnie miejsce w Ekstraklasie. Po derbowej porażce z Widzewem (0:2) strata do bezpiecznej strefy wynosi aż 11 punktów.
ŁKS - Widzew Łódź, zawodnicy walczą o piłkę
Artur Kraszewski / pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk20 Feb · 18:15
Źródło: ŁKS

Przeczytaj również