"Kolejne frustrujące popołudnie. Za bardzo się rozluźnił". Marne noty dla Marcina Bułki. Tak oceniono jego grę

"Kolejne frustrujące popołudnie. Za bardzo się rozluźnił". Marne noty dla Marcina Bułki. Tak oceniono jego grę
Philippe Lecoeur/Pressfocus
Francuska Nicea w niedzielę poniosła kolejną porażkę w Ligue 1. Tamtejsze media słabo oceniły występ Marcina Bułki. Polak wpuścił dwa gole.
W pierwszej części sezonu 2023/2024 zawodnicy Nicei byli niemal nie do pokonania. Notowali kolejne mecze z czystym kontem, a między słupkami brylował Marcin Bułka.
Dalsza część tekstu pod wideo
Doskonała forma bramkarza poskutkowała między innymi debiutem w seniorskiej reprezentacji Polski. Ostatnio Nicea mocno obniżyła jednak loty.
W niedzielę przegrała 1:2 z Nantes. Bułka rozegrał 90 minut, ale nie zdołał uchronić swojego zespołu przed dotkliwą porażką na własnym stadionie.
Polak zebrał przeciętne noty we francuskich mediach. Dziennikarze Nice Matin przyznali mu "czwórkę" w dziesięciostopniowej skali. Wskazano na mały błąd golkipera przy pierwszym golu.
- Polski bramkarz za bardzo się rozluźnił przy strzale Abline'a. Stracił dwa gole, w tym rzut karny, którego dotknął opuszkami palców - pisze Nice Matin.
- Kolejne frustrujące popołudnie dla polskiego bramkarza. Niewiele mógł zrobić po dwóch golach straconych przez jego zespół. Pokonany główką przez Abline'a i po rzucie karnym, który jest jego mocną stroną, ale strzał Mohameda był doskonale celny - podkreśla hommedumatch.fr, gdzie Bułkę oceniono na "piątkę".
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik31 Mar · 22:15
Źródło: WP Sportowe Fakty

Przeczytaj również