Kolejne problemy reprezentacji Niemiec. Dwóch ważnych piłkarzy może nie zagrać z Francją

Kolejne problemy reprezentacji Niemiec. Dwóch ważnych piłkarzy może nie zagrać z Francją
Bukharev Oleg / shutterstock.com
Reprezentacja Niemiec znajduje się obecnie w bardzo trudnym momencie, ale przygotowuje się do wtorkowego spotkania z Francją. Rudi Voeller na pewno nie będzie mógł skorzystać z jednego z istotnych piłkarzy, a występ kolejnego stoi pod dużym znakiem zapytania.
"Die Mannschaft" pozostają bez zwycięstwa od pięciu spotkań. Ostatnia porażka z Japonią kosztowała posadę dotychczasowego szkoleniowca kadry, Hansiego Flicka.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jego miejsce zajął Rudi Voeller, ale on sam zapewnia, że to rozwiązanie tylko na jeden mecz. DFB szuka już nowego selekcjonera, Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.
We wtorkowy wieczór na Signal Iduna Park Niemcy zmierzą się z aktualnymi wicemistrzami świata, Francuzami. Rzecz jasna w tym spotkaniu nie będą uważani za faworytów.
Voeller ma trudne zadanie, a wiadomo już, że nie będzie mógł skorzystać z usług Niklasa Suele. Doświadczony obrońca dostał zgodę na wcześniejsze opuszczenie zgrupowania.
Ma to związek z jego sytuacją osobistą. Suele chce być bowiem obecny przy narodzinach swojego drugiego dziecka. Z tego względu starcie z Francją obejrzy jedynie w telewizji.
Nie wiadomo, czy przeciwko "Trójkolorowym" zagrać będzie mógł Joshua Kimmich. Pomocnik Bayernu Monachium ze względu na problem mięśniowy ćwiczył jedynie indywidualnie.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik11 Sep 2023 · 19:55
Źródło: DFB

Przeczytaj również