Kolejne wzmocnienia Zagłębia Lubin. Do klubu dołączył reprezentant Wenezueli

Kolejne wzmocnienia Zagłębia Lubin. Do klubu dołączył reprezentant Wenezueli
Piotr Matusewicz / PressFocus
Zagłębie Lubin poinformowało o sprowadzeniu Jhona Chancellora z Brescii. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze doniesienia.
W niedzielę informowaliśmy o dwóch potencjalnych ruchach ze strony "Miedziowych". Klub pracował nad sprowadzeniem obrońcy oraz linii pomocy. Teraz mamy oficjalne potwierdzenie wiadomości, które znajdziecie TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Zagłębie Lubin poinformowało bowiem o podpisaniu Jhona Chancellora z Brescii. Wenezuelski środkowy obrońca dołączył tym samym do drużyny dowodzonej przez Piotra Stokowca.
- Jestem bardzo szczęśliwy z podpisania kontaktu. Miałem już okazję, by zapoznać się z infrastrukturą klubu i zrobiła na mnie spore wrażenie. Wierzę, że spędzę w klubie dobry czas i wspólnie z drużyną będziemy osiągać wiele sukcesów - stwierdził nowy nabytek w rozmowie z klubowymi mediami.
30-latek podpisał z "Miedziowymi" umowę, która będzie obowiązywała do 30 czerwca 2022 roku. Zawiera ona opcję przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.
Dla Brescii Chancellor zaliczył 63 spotkania, w których czterokrotnie wpisał się na listę strzelców i raz asystował przy trafieniu kolegi z zespołu.
Środkowy obrońca wystąpił też 28 razy dla reprezentacji Wenezueli. Wziął również udział w turnieju Copa America 2019, podczas którego mierzył się z drużynami narodowymi Peru, Boliwii i Argentyny.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk28 Feb 2022 · 19:19
Źródło: Zagłębie Lubin

Przeczytaj również