Kolejne zwycięstwo polskich piłkarek. Kapitalny bilans biało-czerwonych w Lidze Narodów! [WIDEO]

Marcin Bulanda / Press Focus
Polskie piłkarki w znakomitym stylu zakończyły rywalizację w Lidze Narodów. Biało-czerwone wygrały z Grecją 2:0.
Reprezentacja Polski objęła prowadzenie w 37. minucie. Po błyskawicznej kontrze w pole karne wpadła Ewa Pajor i płaskim strzałem umieściła piłkę w bramce.
Biało-czerwone ustaliły wynik spotkania w 59. minucie. Dośrodkowanie w pole karne uderzeniem z kilku metrów wykończyła Kinga Kozak.
Polki już wcześniej zapewniły sobie historyczny awans do dywizji A Ligi Narodów. W spotkaniu z Greczynkami podsumowały udane rozgrywki. W sześciu meczach zdobyły aż 16 punktów. Ich zwycięstwo w grupie było bezapelacyjne.