Kolejni zawodnicy na wylocie z Chelsea. Mogą być bohaterami sensacyjnych transferów

Kolejni zawodnicy na wylocie z Chelsea. Mogą być bohaterami sensacyjnych transferów
Ettore Griffoni/Pressfocus
Latem 2023 roku londyńską Chelsea czeka kolejna wielka przebudowa. Jak informuje Fabrizio Romano, po zawodników "The Blues" zgłaszają się kluby z Arabii Saudyjskiej. Na Bliskim Wschodzie mogą wylądować kolejni znani piłkarze.
Zakończone niedawno rozgrywki były zupełnie nieudane dla "The Blues". Jednym z powodów, dla których Grahamowi Potterowi nie powiodło się na Stamford Bridge, miała być zbyt szeroka kadra pierwszego zespołu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Z tego względu latem ma ona zostać znacząco odchudzona. Niewykluczone, że kilku zawodników Chelsea zobaczymy wkrótce poza Europą. Interesują się nimi kluby z Arabii Saudyjskiej.
Przesądzone są już przenosiny N'Golo Kante od Al-Ittihad. Ofertę z Arabii Saudyjskiej ma również Hakim Ziyech. Jak donosi Fabrizio Romano, to wcale nie jest jednak koniec.
Okazuje się, że ekipy z Azji rozważają też sprowadzenie Edouarda Mendy'ego oraz Kalidou Koulibaly'ego. Interesami obu zawodników zajmuje się ten sam agent, Fali Ramadani.
Wkrótce na jego biurko powinny trafić oficjalne propozycje kontraktów dla graczy Chelsea. Oni sami nie podjęli jeszcze decyzji na temat przyszłości - mają również inne propozycje.
Koulibaly'ego chętnie widzieliby u siebie szefowie Interu Mediolan, ale negocjacje "Nerazzirruch" z "The Blues" nie należą do najłatwiejszych. O Mendy'ego regularnie pytają natomiast kluby z Francji.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik17 Jun 2023 · 17:58
Źródło: Fabrizio Romano

Przeczytaj również