Kolejny gol Jakuba Piotrowskiego. Niezwykłe statystyki pomocnika reprezentacji Polski

Tomasz Folta / pressfocus
Jakub Piotrowski zdobył kolejnego gola dla Łudogorca Razgrad. Polski pomocnik w tym sezonie imponuje niezwykłymi dokonaniami strzeleckimi.
Łudogorec w poniedziałek wygrał z Czerno More Warna 3:1. Wynik meczu już w końcówce pierwszej połowy ustalił reprezentant Polski. W 42. minucie technicznym strzałem sfinalizował szybki atak swojej drużyny.
Piotrowski grał do 75 minuty. Do meczowych statystyk wpisał się z jeszcze jednego powodu - otrzymał żółtą kartkę.
Jakub Piotrowski, 18.11.2023
Adam Starszynski / pressfocus
Piotrowski w tym sezonie ma znakomite statystyki. W 34 występach w barwach Łudogorca strzelił aż 13 goli. Siedem razy trafił do siatki w bułgarskiej ekstraklasie. Najlepszy strzelec tego sezonu, Georgi Nikołow, ma w dorobku o dwie bramki więcej.
W ostatnich tygodniach pojawiały się informacje, że Piotrowski znajduje się na listach życzeń klubów z innych lig. Reprezentanta Polski mieli obserwować przedstawiciele Hoffenheim oraz zespołów z Chin, Japonii i Stanów Zjednoczonych. Na razie pozostaje jednak w Razgradzie.
Marcin Karbowski19 Feb · 17:31