Kolejny gol Krzysztofa Piątka w Turcji! Idealne wykończenie polskiego napastnika [WIDEO]

Krzysztof Piątek wrócił do formy strzeleckiej. 28-latek trafił do siatki w drugim meczu z rzędu.
W lipcu reprezentant Polski podpisał kontrakt z Basaksehirem. Jego początki w lidze tureckiej zdecydowanie nie należały do najłatwiejszych.
W pierwszych dziesięciu kolejkach Piątek nie strzelił ani jednego gola. Przełamanie nastąpiło na początku listopada, kiedy skompletował dublet z Ankaragucu.
Pięć dni temu Piątek wpisał się na listę strzelców przeciwko Pendiksporowi. Dziś 28-latek podtrzymał formę i zdobył bramkę z Rizesporem.
Polak otworzył wynik w 6. minucie. Wtedy przyjął piłkę w polu karnym i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał golkipera rywali.
W 12. minucie gospodarze odpowiedzieli na trafienie Piątka. Jonjo Shelvey asystował przy bramce Ibrahima Olawoyina. Następnie Rizespor objął prowadzenie po golu Dala Varesanovicia. Jeszcze przed przerwą do wyniku 2:2 doprowadził Jerome Opoku.
Adam Kłos02 Dec 2023 · 14:16