Kolejny gol Krzysztofa Piątka w Turcji! Reprezentant Polski idealnie wykończył dośrodkowanie [WIDEO]

Źródło: Twitter
Krzysztof Piątek się nie zatrzymuje! Polski napastnik tuż przed przerwą zdobył bramkę dającą zespołowi prowadzenie.
Po nieudanym początku sezonu Krzysztof Piątek odbudowuje się w ostatnich meczach. W grudniowych spotkaniach tureckiej ekstraklasy strzelił trzy gole i zaliczył efektowną asystę.
W sobotnim starciu z Alanyasporem Polak również poprawił swój dorobek. 28-latek wykończył akcję po rzucie rożnym w trakcie doliczonego do pierwszej połowy czasu gry.
Dzięki trafieniu byłego gracza Genoi czy Milanu Basaksehir wyszedł na prowadzenie 2:1. Ekipa Piątka przegrywała od drugiej minuty po golu Sergio Cordovy. Mogło być jeszcze gorzej, gdyż rywale zdobyli kolejną bramkę w 20. minucie, lecz wykluczył ją VAR.
W 35. minucie wyrównanie Basaksehirowi zapewnił jednak Deniz Turuc. Turecki pomocnik asystował również przy trafieniu reprezentanta Polski.
Ostatecznie Basaksehir wygrał spotkanie z Alanyasporem 3:2. Dzięki temu drużyna Piątka awansowała na dziewiąte miejsce w ligowej tabeli, notując siódme kolejne spotkanie bez porażki.