Kolejny gol polskiego napastnika! Już 11. w sezonie. Otworzył wynik meczu, kompromitacja jego drużyny [WIDEO]

Screen Twitter
Kacper Kostorz przełamał się po kilku tygodniach bez gola. Polski napastnik trafił do siatki w meczu jego Den Bosch z Groningen.
Kostorz przed rozpoczęciem obecnego sezonu udał się na wypożyczenie z Pogoni Szczecin do FC Den Bosch. W Holandii radzi sobie póki co naprawdę bardzo solidnie.
24-latek w zespole występującym na zapleczu Eredivisie uzbierał już 11 goli i cztery asysty. Potrzebował do tego 29 rozegranych spotkań.
Kacper Kostorz
Pro Shots Photo Agency / pressfocus
W poniedziałkowy wieczór Kostorz znów wpisał się na listę strzelców. W 55. minucie otworzył wynik meczu przeciwko Groningen.
Dla Kostorza, i całego Den Bosch, był to pierwszy gol od 15 stycznia i meczu z Jong PSV. Niestety, trafienie Polaka nie pomogło drużynie w wywalczeniu punktów. Chociaż jeszcze do 66. minuty zespół Polaka prowadził 1:0, ostatecznie przegrał aż 1:4.
Den Bosch zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Mimo to Kostorz plasuje się na wysokim czwartym miejscu wśród najlepszych strzelców rozgrywek.
Adam Nowacki05 Mar · 09:34