Kolejny klub zainteresowany Lewandowskim. Borek podał nazwę
Przyszłość Roberta Lewandowskiego wywołuje spore emocje. Mateusz Borek podał nazwę kolejnego klubu, który interesuje się Polakiem.
Kontrakt Lewandowskiego z Barceloną obowiązuje tylko do końca czerwca. Nie wiadomo, czy zostanie przedłużony.
W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Lewandowskiego próbuje skusić Chicago Fire. Klub miał sobie zastrzec możliwość pozyskania polskiego napastnika. W dodatku jego przedstawiciel spotkał się już z 37-latkiem.
Borek twierdzi, że Fire nie jest jedynym klubem z MLS, które interesuje się Polakiem. Według niego chętnych jest więcej.
- Ja już wspominałem między słowami o jednym klubie i z tego co mi doniesiono kilka dni temu, jest duże zainteresowanie z Orlando [City SC - przyp. red.], gdzie grał Kaka. To też Floryda, jest ciepło, mają fajny stadion - mówił Borek w Kanale Sportowym.
Lewandowskiego łączono także z przenosinami do Miami. Według Borka nie chodzi jednak o grę w tamtejszym Interze.
- Z tego co słyszę, Robert złożył zapytanie bardziej „nieruchomościowe”. Miami to takie miejsce, że ceny nieruchomości idą w górę, a nie spadają, więc na tym nie stracisz - wyjaśnił Borek.
Kapitan reprezentacji Polski stale budzi zainteresowanie także w Arabii Saudyjskiej. Mógłby tam liczyć na bajońską pensję.
- Zawsze jest też opcja od szejków, gdzie Robert – jak słyszę – mógłby zarabiać nawet 40-45 mln euro - podsumował Borek.