Kolejny piłkarz Realu Madryt z kontuzją? Pojawiły się nowe informacje, Carlo Ancelotti zabrał głos

Kolejny piłkarz Realu Madryt z kontuzją? Pojawiły się nowe informacje, Carlo Ancelotti zabrał głos
pressinphoto / pressfocus
Antonio Ruediger przedwcześnie opuścił boisko w czwartkowym meczu Realu Madryt. O stanie zdrowia obrońcy poinformował Carlo Ancelotti.
W czwartek Real Madryt odrabiał zaległości w hiszpańskiej ekstraklasie. Ostatecznie podopieczni Carlo Ancelottiego pokonali Getafe 2:0 i zostali nowym liderem La Liga. Więcej informacji na temat meczu TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Mimo pewnego zwycięstwa i odzyskania pierwszego miejsca w tabeli kibice "Królewskich" mogli mieć powody do niepokoju. W przerwie murawę musiał opuścić Antonio Ruediger.
Niemiecki defensor utykał po starciu z Masonem Greenwoodem. Choć pierwotnie powrócił do gry, kilkukrotnie kładł się na boisku. W związku z tym Carlo Ancelotti podjął decyzję o zmianie.
Antonio Ruediger
Paul Chesterton / press focus
Wszystko wskazywało na to, że 30-latek dołączy do Davida Alaby i Edera Militao i nie zagra w najbliższych spotkaniach "Los Blancos", w tym w weekendowych derbach z Atletico Madryt. Szkoleniowiec Realu przekazał najnowsze nformacje w tej sprawie podczas pomeczowej konferencji.
- Czy Ruediger zagra z Atletico Madryt? Być może. Nie jestem pewien, ale mamy dwa dni, aby postawić go na nogi. Dostał silnego kopniaka w udo, lecz myślę, że nie opuści tego starcia z powodu drobnego urazu. Zobaczymy jednak, co stanie się w najbliższych dniach - przekazał Ancelotti.
Real będzie potrzebował pokonać Atletico, aby utrzymać pozycję lidera. W innym przypadku podopieczni Ancelottiego będą mogli ponownie zostać wyprzedzeni przez Gironę. Spotkanie zaplanowano na niedzielę.
Carlo Ancelotti
Cordon Press/Pressfocus
Redakcja meczyki.pl
Michał Boncler02 Feb · 07:28
Źródło: Real Madryt

Przeczytaj również