Kołtoń zabrał głos ws. współpracy Mourinho z reprezentantem Polski. Zdecydowane słowa

Kołtoń zabrał głos ws. współpracy Mourinho z reprezentantem Polski. Zdecydowane słowa
własne
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski31 May · 09:50
Gianluca Di Marzio poinformował, że Jose Mourinho zostanie nowym trenerem Fenerbahce, którego zawodnikiem jest Sebastian Szymański. Tę informację na gorąco skomentował Roman Kołtoń, gość kanału Meczyki.pl na YouTube.
"The Special One" wraca na ławkę trenerską. Jak poinformował w piątek Gianluca Di Marzio, Portugalczyk podpisze dwuletni kontrakt z Fenerbahce. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jak postrzega ten ruch Roman Kołtoń? Dziennikarz Prawdy Futbolu ocenił decyzję Mourinho na kanale Meczyki.pl na YouTube.
- Turcy lubią wielkie nazwiska. Miałem wrażenie, że już podczas czasu w Romie Mourinho nie pracował dla pieniędzy, bo w innym miejscu zarabiałby dużo więcej, ale bawił się tym, że pracował w takim klubie. I myślę, że pobawi się też w Fenerbahce - przekazał.
- Fenerbahce, Galatasaray i Besiktas to są wielkie kluby, które wzbudzają nieprawdopodobne emocje. Mourinho mógłby iść do Arabii Saudyjskiej i zarabiać jeszcze więcej. Fenerbahce to jest jednak europejski futbol. On bawi się emocjami - powiedział.
Piłkarzem tureckiego giganta jest Sebastian Szymański. Jak Kołtoń zapatruje się na współpracę reprezentanta Polski z utytułowanym trenerem?
- Mourinho promował w Romie Nicolę Zalewskiego. To pokazuje, że młody Polak nie musi mieć u niego źle - stwierdził.
Fenerbahce z dorobkiem 99 punktów zakończyło ten sezon ligi tureckiej na drugiej pozycji, tracąc do Galatasaray trzy "oczka". Szymański rozegrał we wszystkich rozgrywkach 55 meczów, strzelając 13 goli i notując 19 asyst.
Temat Mourinho w Fenerbahce został poruszony w zapowiedzi finału LM:
Redakcja meczyki.pl
Krystian Kobielski31 May · 09:50
Źródło: własne

Przeczytaj również