Stworzono kompilację błędów polskiego bramkarza. Stał się pośmiewiskiem kibiców [WIDEO]

Stworzono kompilację błędów polskiego bramkarza. Stał się pośmiewiskiem kibiców [WIDEO]
Screen/Twitter
Polski bramkarz, Rafał Strączek, znów popełnił błąd na wagę porażki swojego zespołu. Jeden z użytkowników Twittera stworzył kompilację zagrań Polaka.
W lipcu ubiegłego roku Rafał Strączek zamienił Stal Mielec na Girondins Bordeaux. Francuski klub pozyskał Polaka na zasadzie wolnego transferu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Na regularną grę we Francji 24-latek czekał aż do obecnego sezonu Ligue 2. Na przestrzeni ostatnich miesięcy Strączek rozegrał 14 spotkań i zanotował w nich cztery czyste konta.
W ostatnim czasie o bramkarzu popularnych "Żyrondystów" mówi się z powodu kolejnych błędów. W spotkaniu z Quevilly Rouen dopuścił się on fatalnej pomyłki przy wyprowadzeniu piłki. Były golkiper Stali Mielec nabił futbolówką jednego z rywali. Zespół Polaka przegrał to spotkanie (2:3) i w efekcie zajmuje dopiero 17. miejsce w tabeli Ligue 2.
Błąd popełniony przez Strączka we wtorek nie był pierwszym w tym sezonie. Użytkownik "LAN-DYY" na Twitterze stworzył krótką kompilację nieudanych zagrań 24-latka.
W materiale umieszczono trzy błędy, których dopuścił się Polak przy wyprowadzaniu piłki. Pierwsza z nich miała miejsce w trakcie spotkania przeciwko Grenoble Foot 38. Girondins Bordeaux przegrało to starcie 0:2. Kilka tygodni później Strączek zanotował podobną pomyłkę w meczu z Angers.
We wtorek były bramkarz Stali Mielec znów postanowił o sobie przypomnieć i sprezentował trafienie rywalom z Quevilly Rouen, co widać na stworzonej kompilacji.
Umowa Rafała Strączka z Girondins Bordeaux wygasa w połowie 2026 roku. Serwis "Transfermarkt.de" wycenia go na 600 tys. euro.
Redakcja meczyki.pl
Piotr Sidorowicz 07 Dec 2023 · 16:27
Źródło: Twitter

Przeczytaj również