Kompletne szaleństwo komentatora. Zaczął śpiewać po bramce piłkarza z Premier League [WIDEO]

Twitter Screen
Dominic Calvert-Lewin z Evertonu zdobył bramkę podczas poprzedniego meczu z Newcastle. Tuż po trafieniu Anglika argentyński komentator, Bambino Pons, zaczął śpiewać.
Newcastle United zmierzyło się z Evertonem w 31. kolejce Premier League. Rywalizacja zakończyła się rezultatem remisowym 1:1.
W kadrze meczowej "The Toffees" znalazł się Dominic Calvert-Lewin. Anglik pojawił się na boisku w 61. minucie, gdy zmienił Beto.
Niedługo po wejściu na murawę 27-latek wpisał się na listę strzelców. W 88. minucie piłkarz wykonał rzut karny i pokonał bramkarza Newcastle, Martina Dubravkę.
Tuż po trafieniu Calvert-Lewina komentator stacji ESPN, Bambino Pons, kompletnie zaskoczył. Mężczyzna zaczął śpiewać.
Pracownik ESPN wykonał pieśń włoskich partyzantów antyfaszystowskich z okresu II wojny światowej zatytułowaną "Bella ciao". W tekst utworu Pons wplótł nazwisko Anglika.
Bambino Pons jest argentyńskim komentatorem, który pracuje w ESPN oraz FOX Sports. Mężczyzna relacjonuje głównie spotkania Premier League.
Filip Węglicki05 Apr · 10:00