Kompromitujące pudło Arkadiusza Milika w meczu z Barceloną! Polak nie trafił z trzech metrów [WIDEO]

Vlad1988 / shutterstock.com
FC Barcelona wygrała w sparingu z Napoli 2:1. Nie popisał się Arkadiusz Milik, który zaliczył koszmarne pudło.
Mistrzowie Hiszpanii, którzy na tournee do USA polecieli bez Leo Messiego, objęli prowadzenie w 38. minucie. Na listę strzelców wpisał się wówczas Sergio Busquets. Wyrównujący gol dla Napoli padł po trzech minutach. Piłkę do własnej bramki skierował Samuel Umtiti.
Carlo Ancelotti znalazł miejsce w pierwszym składzie dla Piotra Zielińskiego, który zaliczył pełny mecz. Arkadiusz Milik na boisku pojawił się w 57. minucie, ale nie poprawił swoich notowań w drużynie. Wszystko przez fatalne pudło z 76. minuty. Reprezentant Polski otrzymał precyzyjne dośrodkowanie z boku pola karnego, ale choć stał trzy metry przed bramką, to nie potrafił strzelić gola. A zadanie nie było trudne. Neto, który bronił w Barcelonie, akurat przemieszczał się i przed Polakiem znajdowała się pusta przestrzeń.
Niewykorzystana sytuacja szybko się zemściła. W 79. minucie zwycięskiego gola dla Barcelony strzelił Ivan Rakitić.
Barcelona i Napoli rozegrają jeszcze jeden mecz sparingowy. Spotkanie odbędize się 10 sierpnia.
Kamil Kaczmarek08 Aug 2019 · 07:36
Źródło: Twitter, marca.com