Kontrakt rozwiązany. Oficjalny komunikat Barcelony

Kontrakt rozwiązany. Oficjalny komunikat Barcelony
Marty Jean-Louis / pressfocus
Clement Lenglet nie jest już piłkarzem FC Barcelony. Mistrzowie Hiszpanii wydali w tej sprawie oficjalny komunikat.
Lenglet trafił na Camp Nou w lipcu 2018 roku. Katalończycy pozyskali go z Sevilli, płacąc 35,8 mln euro.
Dalsza część tekstu pod wideo
W ostatnich latach środkowy obrońca nie figurował w planach kolejnych trenerów. Odsyłano go zatem na wypożyczenia do Tottenhamu, Aston Villi i Atletico Madryt.
Stoper przebił się do pierwszego składu ekipy Diego Simeone. W tym sezonie rozegrał 34 mecze, notując w nich trzy bramki i dwie asysty.
Wiemy już, że Lenglet nie wróci do Barcelony. Obie strony doszły do porozumienia w sprawie przedwczesnego rozwiązania kontraktu.
Lenglet spędzi najbliższe lata w Madrycie. Atletico potwierdziło, że piłkarz podpisał umowę do 2028 roku.
Francuz powinien wystąpić w nadchodzących Klubowych Mistrzostwach Świata. W fazie grupowej "Atleti" zagra z PSG, Seattle Sounders i Botafogo.
Redakcja meczyki.pl
Adam KłosWczoraj · 15:04
Źródło: FC Barcelona

Przeczytaj również