Kontuzja Tomasa Pekharta nie jest groźna. Może zagrać w kolejnym meczu

Kontuzja Pekharta nie jest groźna. Może zagrać w kolejnym meczu
Legia Warszawa
Uraz napastnika Legii Warszawa - Tomasa Pekharta, jakiego zawodnik ten doznał podczas meczu z Jagiellonią Białystok, okazał się niegroźny.
Czeski snajper opuścił murawę podczas rozgrzewki przedmeczowej ze sporym grymasem bólu na twarzy.
Wczoraj sztab szkoleniowy zdiagnozował jednak, że Pekhart jest już gotowy do gry i nic mu nie dolega, stąd też czeski zawodnik będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na kolejne spotkanie.
W bieżącym sezonie Pekhart strzelił w barwach Legii cztery gole.
Redakcja meczyki.pl
Adam Nowacki26 Jun 2020 · 10:45
Źródło: asinfo.

Dyskusja

Przeczytaj również