Koszmar Bartłomieja Drągowskiego w hicie ligi greckiej! Błyskawiczna kontuzja Polaka uniemożliwiła mu grę

Koszmar Bartłomieja Drągowskiego w hicie ligi greckiej! Błyskawiczna kontuzja Polaka uniemożliwiła mu grę
Stefanos Kyriazis / pressfocus
Bartłomiej Drągowski wystąpił od pierwszej minuty w greckim klasyku, w którym Olympiakos Pireus mierzył się z Panathinaikosem Ateny. Polak musiał jednak opuścić boisko już po kilku minutach.
Bramkarz zimą zdecydował się na zmianę otoczenia. Odszedł z włoskiej Spezii i trafił na wypożyczenie do Panathinaikosu Ateny. Tam szybko wywalczył sobie miejsce w pierwszym składzie.
Dalsza część tekstu pod wideo
To głównie dzięki niemu stołeczny zespół awansował do finału Pucharu Grecji. Polak również w spotkaniach ligowych zazwyczaj stawał między słupkami.
Nie inaczej było w niedzielnym klasyku. "Koniczynki" mierzyły się na wyjeździe ze swoim odwiecznym rywalem, Olympiakosem Pireus.
Bartłomiej Drągowski w barwach Panathinaikosu Ateny
Stefanos Kyriazis / pressfocus
Drągowski wyszedł na to spotkanie w podstawowej jedenastce, ale już w czwartej minucie padł na murawę i złapał się za udo. Nie był w stanie kontynuować gry.
Interwencja lekarzy nie przyniosła skutku i Polak musiał opuścić boisko. Wygląda więc na to, że rozwiązał się ewentualny dylemat Michała Probierza przed barażami o EURO 2024.
Drągowski rywalizował bowiem o pozycję trzeciego golkipera z Marcinem Bułką. Wydaje się, że w obecnej sytuacji golkiper Panathinaikosu nie byłby w stanie przyjechać na zgrupowanie kadry.
Bartłomiej Drągowski
Adam Starszynski / pressfocus

Przeczytaj również