Koszmarna interwencja Jana Oblaka! Bramkarz Atletico podarował gola Realowi Madryt [WIDEO]

Źródło: Twitter
Real Madryt doprowadził do wyrównania w meczu z Atletico w kuriozalny sposób. Bramkarz "Los Colchoneros" wbił piłkę do własnej siatki.
W czwartek Atletico i Real mierzyły się w starciu o awans do ćwierćfinału Pucharu Króla. Już w pierwszych kilkunastu minutach piłkarze "Los Blancos" mieli świetne sytuacje bramkowe, o czym piszemy TUTAJ.
Ostatecznie to jednak "Rojiblancos" wyszli na prowadzenie za sprawą Samuela Lino. Ten stan nie trwał jednak zbyt długo.
"Królewscy" wyrównali bowiem w doliczonym do pierwszej połowy czasie gry. Po dośrodkowaniu Luki Modricia Jan Oblak interweniował na tyle niefortunnie, że wpakował piłkę do własnej bramki.
Samobójcza bramka Oblaka pozwoliła odetchnąć podopiecznym Carlo Ancelottiego. Do przerwy w spotkaniu był remis 1:1.
Finalnie do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Atletico po pasjonującym spotkaniu i 120 minutach rywalizacji wygrało z Realem 4:2. Więcej o całym meczu przeczytacie TUTAJ.
Michał Boncler18 Jan · 22:31