Koszmarne pudło Arkadiusza Milika! Sensacyjna porażka Juventusu [WIDEO]

Sensacja w Turynie. Juventus przegrał z broniącym się przed spadkiem Udinese 0:1.
Juventus był zdecydowanym faworytem. Udinese przystępowało do gry jako siedemnasta drużyna tabeli. A jednak to właśnie goście objęli prowadzenie. W 25. minucie w zamieszaniu pod bramką przytomnością wykazał się Gianetti, który pokonał Wojciecha Szczęsnego.
Udinese po strzeleniu gola Juventusowi, 12.02.2024
Fabio Ferrari / pressfocus
Juventus powinien wyrównać w 29. minucie. Cambiaso wtargnął w pole karne i wstrzelił piłkę przed bramkę. Doszedł do niej Arkadiusz Milik, ale z bliska nie potrafił wbić do siatki.
Juventus miał przewagę, ale jego ataki nie przynosiły efektów. Jeszcze jedną okazję miał Milik. W 42. minucie jego uderzenie zatrzymał Okoye.
Druga połowa to absolutna dominacja Juventusu. Gospodarze nie potrafili jednak udokumentować swojej przewagi. Goście wytrwali bez strat do samego końca.
Arkadiusz Milik w meczu z Udinese, 12.02.2024
Porażka poważnie ogranicza szanse Juventusu na dogonienie Interu. Traci do niego już siedem punktów. W dodatku mediolańczycy mają jeszcze zaległe spotkanie.
Marcin Karbowski12 Feb · 22:39