Koszmarne wieści dla Liverpoolu! Kontuzja Mohameda Salaha na Pucharze Narodów Afryki [WIDEO]

Screen z X
Mohamed Salah w styczniu wyjechał na Puchar Narodów Afryki i nie będzie uczestniczył w najbliższych meczach Liverpoolu. Teraz może wypaść na jeszcze dłużej. Wszystko ze względu na uraz, jakiego Egipcjanin doznał w meczu z Ghaną.
Salah to rzecz jasna największa gwiazda egipskiej kadry. Gdyby nie on, jego reprezentacja mogłaby kilka dni temu sensacyjnie przegrać z Mozambikiem. Wówczas napastnik trafił na 2:2 w doliczonym czasie gry.
Nie mogło więc dziwić, że snajper Liverpoolu wyszedł w podstawowym składzie na arcyważny mecz z Ghaną. Egipcjanie nie mogli sobie pozwolić na kolejną wpadkę.
W końcówce pierwszej połowy dostali jednak podwójny cios. Najpierw kontuzji mięśniowej doznał wspomniany Salah. Nie był w stanie kontynuować gry.
Zawodnik Liverpoolu musiał opuścić boisko w doliczonym czasie gry. Nie doczekał nawet do przerwy, a na jego twarzy pojawił się grymas bólu.
Po chwili Egipcjanie bez swojego lidera stracili natomiast gola. Na listę strzelców wpisał się Mohammed Kudus, dając prowadzenie swojemu zespołowi. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
Salah w najbliższym czasie przejdzie zapewne dokładne badania. To one wykażą, jak poważny jest uraz i jak długo gwiazdora "The Reds" nie zobaczymy na boisku.