Koszmarny faul bramkarza. Rywal runął na murawę, nie był w stanie kontynuować gry [WIDEO]

Screen/Twitter
Piłkarz Hull City, Aaron Connolly, doznał bolesnej kontuzji podczas meczu z Norwich City. Jeszcze przed upływem pierwszego kwadransa został on sfaulowany przez bramkarza.
Norwich City pokonało w piątek Hull City w ramach rozgrywek Championship (2:1), dzięki czemu awansowało na ósme miejsce w ligowej tabeli. Ich rywal zajmuje zaś siódmą pozycję.
Pierwsza w tym starciu bramka padła jeszcze przed przerwą. W 36. minucie meczu jego wynik otworzył napastnik Norwich City, Jonathan Rowe. Na 2:0 trafił Christian Fassnacht.
W doliczonym czasie drugiej połowy meczu trafieniem honorowym dla Hull City popisał się Tyler Morton. Finalnie było to jednak za mało, by wywalczyć przynajmniej punkt.
Jeszcze przed upływem pierwszego kwadransa z boiska musiał zejść Aaron Connolly. W 14. minucie został on sfaulowany przez bramkarza Norwich City, Angusa Gunna.
Golkiper "Kanarków" wyszedł z bramki, aby wybić lecącą w jego kierunku piłkę. Mimo tego, że 27-latek widział napastnika Hull City, nie zwolnił i będąc już w powietrzu, wleciał w niego z ogromnym impetem. Connolly padł na murawę i nie był w stanie kontynuować gry.
Trener angielskiego zespołu był zmuszony dokonać zmiany. Miejsce kontuzjowanego 23-latka zajął Billy Sharp. Aaron Connolly rozegrał zaś w tym sezonie Championship aż 24 spotkania. Zdobył w nich osiem bramek i nie zanotował ani jednej asysty.