Kownacki wróci do Lecha? Działacz stawia sprawę jasno. Szybka decyzja
Wygląda na to, że kariera Dawida Kownackiego znalazła się na zakręcie. Polak jest na wylocie z Werderu Brema. Czy pomocną dłoń poda mu Lech Poznań? Głos na ten temat zabrał Tomasz Rząsa.
Ubiegły sezon był bardzo słaby z perspektywy Dawida Kownackiego. W barwach Herthy Berlin strzelił pięć goli i zaliczył dwie asysty.
Po zakończeniu wypożyczenia na zaplecze Bundesligi kilkukrotny reprezentant Polski wrócił do Werderu Brema. Jak informował kilka dni temu dziennik Bild, niemiecki klub postanowił skreślić napastnika.
29-latek miał trafić na listę życzeń Hannoveru. Wszystko wskazuje jednak na to, że władze znanego klubu szybko porzuciły ten pomysł i transfer upadł. Polak musi zatem kontynuować swoje poszukiwania.
W programie Kanału Sportowego o Kownackiego został zapytany Tomasz Rząsa. Część kibiców liczyła na to, że napastnik wróci na Bułgarską. Dyrektor sportowy mistrza Polski wykluczył taką opcję.
- Na tę chwilę nie przewidujemy transferu "Kownasia" - przyznał.
Obecnie w ataku Lecha mogą występować Mikael Ishak oraz Yannick Agnero. Szwed wraca do pełni sił po kontuzji z meczu z KI Klaksvik.