Krychowiak bohaterem w Arabii Saudyjskiej! Dublet Polaka w arcyważnym meczu [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak strzelił dwa gole dla Abha Club w ligowym meczu z Al-Taee. Drużyna Polaka wygrała 2:0.
Abha, której trenerem na początku sezonu był Czesław Michniewicz, walczy o utrzymanie w saudyjskiej ekstraklasie. W piątek zrobiło ważny krok - pokonała rywala ze strefy spadkowej.
Bohaterem był Krychowiak, który pierwszy raz trafił do siatki w 38. minucie. Dostał piłkę w polu karnym i wykorzystał swobodę pozostawioną przez obrońców.
Drugiego gola Krychowiak strzelił na początku drugiej połowy. Polak popędził za kontrą swojej drużyny. Sfinalizował ją strzałem do pustej bramki.
W sumie w tym sezonie saudyjskiej ekstraklasy były reprezentant Polski strzelił już sześć goli. Potrzebował do tego 21 spotkań.
Abha mimo zwycięstwa zajmuje 16. miejsce w tabeli. Do bezpiecznej strefy tabeli traci dwa punkty.
Marcin Karbowski01 Mar · 18:19