Krychowiak jak profesor. Tak się strzela rzuty karne! [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla Abha Club w meczu z faworyzowanym Al-Ittihad. Drużyna Polaka niespodziewanie wygrała 3:1.
Abha próbuje uniknąć spadku z saudyjskiej ekstraklasy. Trzy punkty zdobyte w piątkowym meczu mogą być dla niej bezcenne.
Krychowiak dał swojej drużynie prowadzenie 1:0. Były reprezentant Polski w 57. minucie okazał się pewnym wykonawcą rzutu karnego. Był to jego dziewiąty gol w tym sezonie saudyjskiej ekstraklasy. Tyle samo trafień ma nieobecny w piątek na boisku Karim Benzema.
Odpowiedź Al-Ittihad była niemal natychmiastowa. Po sześciu minutach do remisu doprowadził Jota.
Ostatecznie wygrała jednak Abha, która strzeliła dwa gole w ciągu czterech minut. Do siatki trafili Al-Ali i Noguera.
Drużyna Krychowiaka nadal jest w strefie spadkowej. Ma jednak tyle samo punktów, co będące na bezpiecznej pozycji Al-Akhdoud.
Marcin Karbowski03 May · 22:49