Kucharski o metamorfozie Lewandowskiego. "Nie byłbym taki pewien co do tych zmian"

Kucharski o metamorfozie Lewandowskiego. "Nie byłbym taki pewien co do tych zmian"
Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Cezary Kucharski odniósł się do ostatnich boiskowych i pozaboiskowych występów Roberta Lewandowskiego. Były agent ostrożnie patrzy na zmianę zachowania kapitana reprezentacji Polski.
Barcelona zagra dziś z PSG o awans do półfinału Ligi Mistrzów. W Katalonii liczą na Roberta Lewandowskiego. Świadczą o tym choćby okładki tamtejszych gazet, które obejrzycie TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
W pierwszym meczu z PSG polski napastnik nie strzelił gola, ale zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Pozytywnie o jego grze wypowiadał się nawet Kucharski, który wciąż pozostaje z nim w sporze sądowym.
- Robert w meczu z PSG zaskoczył mnie tym, że był bardzo ruchliwy, miał dużo energii, miał ochotę do gry, dobrze wszedł w mecz. Wszystko na boisku układało mu się dobrze - przyznał Kucharski w rozmowie z portalem Goal.pl.
Jego zdaniem kapitan reprezentacji Polski świetnie zdawał sobie sprawę z wagi meczu w Paryżu i wymagań związanych z meczem z PSG.
- W takich meczach grasz dla drużyny, a nie dla siebie. Tylko jako zespół są w stanie osiągnąć sukces. Żaden z nich nie jest Messim, który w pojedynkę jest w stanie wygrywać mecze. Widać było, że Lewandowski podporządkował się w pełni taktyce trenera - ocenił Kucharski.
Były agent został też zapytany o zmianę Lewandowskiego poza boiskiem. Polski napastnik ostatnio wydaje się bardziej otwarty i naturalny.
- Myślę, że swoimi reakcjami na różne zachowania Lewandowskiego spowodowali to przede wszystkim kibice. Jestem przekonany, że Robert i jego najbliżsi odczuwali to bardzo mocno. Może ktoś zrozumiał, że pewne zachowania są nieakceptowalne i trzeba coś zmienić. Mówiąc szczerze, ja nie byłbym taki pewny co do tych zmian. Dajmy sobie jeszcze trochę czasu, żeby wyciągać takie wnioski - podsumował Kucharski.
Redakcja meczyki.pl
Marcin Karbowski16 Apr · 10:19
Źródło: goal.pl

Przeczytaj również