Kun znalazł nowy klub. Nadal będzie grał w Ekstraklasie [NASZ NEWS]

Kun znalazł nowy klub. Nadal będzie grał w Ekstraklasie [NASZ NEWS]
Weronika Morciszek / pressfocus
Tomasz - Włodarczyk
Tomasz WłodarczykDzisiaj · 14:41
Patryk Kun będzie kontynuował karierę na boiskach PKO BP Ekstraklasy. Jak słyszymy, piłkarz dogadał się już z Wisłą Płock.
Wraz z końcem sezonu szeregi Legii Warszawa opuściło kilku piłkarzy. W tym gronie znaleźli się Radovan Pankov, Kacper Tobiasz czy Patryk Kun.
Dalsza część tekstu pod wideo
Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że wahadłowy zostanie na poziomie PKO BP Ekstraklasy i wzmocni szeregi rywala "Wojskowych". Wkrótce ma dołączyć do Wisły Płock. Z racji tego, że jego umowa obowiązywała jedynie do 30 czerwca, zmieni klub jako wolny zawodnik.
Obie strony doszły już do porozumienia w sprawie współpracy. Oficjalne ogłoszenie przenosin Kuna do zespołu "Nafciarzy" jest kwestią czasu.
31-latek występował w Legii od lipca 2023 roku. Na przestrzeni ostatnich trzech sezonów uzbierał 88 występów, jedną bramkę i sześć asyst.
Wcześniej wahadłowy stanowił również o sile Rakowa Częstochowa. W barwach "Medalików" sięgnął po mistrzostwo Polski i dwa Puchary Polski.

Dyskusja

Przeczytaj również