Kupisz z radą dla Walukiewicza. "Korona by z głowy nie spadła"

Kupisz z radą dla Walukiewicza. "Korona by z głowy nie spadła"
IMAGO / pressfocus
Maciej - Pietrasik
Maciej PietrasikDzisiaj · 11:20
Sebastian Walukiewicz nie dostał powołania na marcowe zgrupowanie reprezentacji Polski, bo nie odebrał telefonu od sztabu kadry. Tomasz Kupisz na kanale Meczyki przyznał, co zrobiłby na miejscu piłkarza.
Jan Urban nie powołał obrońcy Sassuolo na baraże o mundial. Otwarcie przyznał, że jego decyzja nie wynikała stricte z powodów sportowych.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jesienią piłkarz nie odebrał telefonu od dyrektora kadry, Adriana Mierzejewskiego. Urban ma mu to za złe i nie zamierza dawać piłkarzowi kolejnych szans.
Tomasz Kupisz na kanale Meczyki nie ukrywał, że jego zdaniem Walukieewicz powinien zadzwonić do Urbana. Miał jasną raę dla zawodnika.
- Nie chcę bronić ani jednej, ani drugiej strony. Dla mnie to kuriozalna sytuacja. Po co gadać w programie na żywo o tym temacie? Nie lepiej byłoby to sobie wyjaśnić wcześniej? - powiedział Kupisz.
- Nawet jeśli agent Walukiewicza mówi, że nie było takiego telefonu, to ja sam jako zawodnik wykonałbym ten telefon. Korona by mi z głowy nie spadła, a powiedziałbym: "Selekcjonerze, jestem do dyspozycji". I tyle - podkreślił.

Oglądaj program o reprezentacji Polski na kanale Meczyki:

Maciej - Pietrasik
Maciej PietrasikDzisiaj · 11:20
Źródło: własne

Dyskusja

Przeczytaj również