Kuriozalna bramka w Turcji. Bramkarz i obrońca byli w totalnym szoku [WIDEO]

Screen/Twitter
Podczas spotkania Alanyasporu z Trabzonsporem kibice zgromadzeni na stadionie obejrzeli jedną z najbardziej kuriozalnych bramek w 2024 roku. Błąd obrońcy zszokował bramkarza gości.
Alanyaspor pokonał w poniedziałek Trabzonspor (3:1) w spotkaniu tureckiej Super Ligi. Trzy punkty zdobyte przez gospodarzy pozwoliły im powiększyć przewagę nad strefą spadkową do czterech "oczek".
Wynik tego meczu otworzył Oguz Aydin. Jeszcze przed końcem pierwszej połowy turecki pomocnik pokonał bramkarza Trabzonsporu po raz drugi. Tym razem wykorzystał on błąd w szeregach gości.
W 38. minucie starcia były mistrz Turcji chciał rozegrać piłkę od bramki. Golkiper gości, Ugurcan Cakir, zagrał do Stefano Denswila. Reprezentant Surinamu nie zauważył jednak lecącej do niego futbolówki.
Nieporozumienie w zespole Trabzonsporu wykorzystał Aydin. Piłkarz Alanyasporu doskoczył do piłki, po czym umieścił ją w siatce. W ten oto sposób 23-latek dał swojej drużynie prowadzenie 2:0.
Zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy wynik starcia podwyższył Efecan Karaca. Już w doliczonym czasie gry rezultat tego meczu ustalił Nicolas Pepe. Finalnie po triumf sięgnął Alanyaspor, który wygrał 3:1.