Kuriozalna sytuacja w Ekstraklasie. Zawiódł klej

Kuriozalna sytuacja w Ekstraklasie. Zawiódł klej
PressFocus / pressfocus
Nietypowa sytuacja w Ekstraklasie: na koszulkach niektórych piłkarzy Radomiaka w trakcie meczu z GKS-em Katowice nie było klubowego herbu. Jest już wyjaśnienie tej sprawy.
Radomiak przegrał z GKS-em 1:3. W Katowicach zaprezentował się w nowym, fioletowym komplecie strojów. Uważni obserwatorzy dostrzegli istotny brak: na niektórych koszulkach były logotypy sponsorów, ale zabrakło na nich klubowego herbu. Pozbawiony tego elementu był choćby trykot strzelca gola Ibrahima Camary.
Dalsza część tekstu pod wideo
Klub z Radomia szybko wyjaśnił problem. Okazuje się, że zawiodła jakość kleju, który został wykorzystany do przyklejenia herbów do koszulek.
- Herby zostały wykonane przez firmę, która na co dzień realizuje zamówienia dla klubów i reprezentacji piłkarskich z najwyższego poziomu. Wybraliśmy więc sprawdzonego i doświadczonego dostawcę. Niestety w tym przypadku zawiódł element, którego nie dało się przewidzieć - klej użyty do mocowania herbów nie spełnił swojej funkcji podczas meczu - wyjaśnił Mikołaj Kołodziejski, content creator w Radomiaku.
- Sprawa jest już wyjaśniana z wykonawcą. Zależy nam na tym, aby przy kolejnych spotkaniach podobna sytuacja nie miała miejsca - dodał.
Radomiak w dwóch kolejkach zdobył trzy punkty. W trzeciej serii czeka go domowy mecz z Górnikiem Zabrze. Spotkanie odbędzie się w sobotę.
Bartosz - Wlaźlak
Bartosz WlaźlakDzisiaj · 09:59
Źródło: Mikołaj Kołodziejski

Dyskusja

Przeczytaj również