Kuriozalna sytuacja w meczu Ekstraklasy. Piłkarz Śląska Wrocław założył koszulkę kolegi [WIDEO]

Screen z Twittera
Śląsk Wrocław w niedzielę odniósł kolejne zwycięstwo w PKO Ekstraklasie. Przed rozpoczęciem drugiej części spotkania doszło do niecodziennej sytuacji z udziałem jednego z piłkarzy gospodarzy.
Podopieczni Jacka Magiery nie zatrzymują się w rozgrywkach Ekstraklasy. Wrócili na fotel lidera, po golu w samej końcówce pokonując 2:1 ŁKS Łódź.
Kibice we Wrocławiu przed rozpoczęciem drugiej połowy byli świadkami niecodziennej sytuacji. Wznowienie spotkania musiało zostać nieco opóźnione.
Gdy zawodnicy gospodarzy wybiegli na murawę, okazało się, że jeden z nich ma na sobie koszulkę kolegi z zespołu. W szatni pomylił się Jehor Macenko.
Ukrainiec zagrał z ŁKS-em od pierwszej minuty, podobnie jak Burak Ince. Na drugą część spotkania wyszedł jednak... w koszulce Turka.
Błąd został szybko wyłapany przez przedstawicieli wrocławskiego klubu, którzy zauważyli, że dwóch zawodników Śląska ma na sobie identyczne trykoty. Zaskoczony Macenko udał się do linii bocznej.
Tam doszło do szybkiej zmiany koszulki i rywalizacja mogła być kontynuowana. Ukrainiec opuścił boisko w 81. minucie, gdy zastąpił go Kenneth Zohore.
Maciej Pietrasik05 Nov 2023 · 18:51