Kuriozalne sceny na półfinale Copa America. Prezes argentyńskiej federacji w centrum uwagi [WIDEO]

Kuriozalne sceny na półfinale Copa America. Prezes argentyńskiej federacji w centrum uwagi [WIDEO]
Twitter Screen
W trakcie spotkania półfinałowego Copa America pomiędzy Argentyną a Kanadą doszło do kuriozalnej sytuacji. Wszystko za sprawą prezesa Argentyńskiego Związku Piłki Nożnej, Claudio Tapii.
Reprezentacja Argentyny pokonała Kanadę w meczu półfinałowym Copa America. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 2:0.
Dalsza część tekstu pod wideo
Na trybunach Meadowlands Stadium w East Rutherford zasiadło wielu znamienitych gości. Jednym z nich był prezes Argentyńskiego Związku Piłki Nożnej, Claudio Tapia.
W trakcie meczu doszło do kuriozalnej sytuacji z udziałem działacza. Całe zajście zostało nagrane przez kibiców zasiadających w pobliżu 56-latka.
Tapia przyszedł na stadion z osobą, która była odpowiedzialna za wycieranie potu z jego głowy oraz karku. Na filmie udostępnionym w social mediach uchwycono moment, w którym towarzysz działacza zajmuje się powierzonym mu zadaniu.
Nagranie z udziałem prezesa argentyńskiej federacji stało się internetowym viralem. Materiał opublikowany na profilu Fede Cristofanelliego na Twitterze ma ponad 5,4 miliona wyświetleń (stan na 11.07.2024 r. godz. 8.40).
Reprezentacja Argentyny zmierzy się w finale Copa America z Kolumbią. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek na Hard Rock Stadium w Miami Gardens.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki11 Jul · 07:38
Źródło: Twitter

Przeczytaj również