Kuriozalne sceny w Ligue 1. Kibice zdejmowali spodnie, by rozproszyć wykonawców rzutów karnych [WIDEO]

Zaskakujące widoki w meczu Ligue 1. Kibice Angers zdjęli spodnie, by rozproszyć wykonawców rzutów karnych z Clermont.
Angers zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Ligue 1. Jego spadek z francuskiej ekstraklasy jest właściwie przesądzony.
W niedzielę Angers grało na wyjeździe z Clermont. Goście objęli prowadzenie w 28. minucie za sprawą Adriena Hunou.
Clermont wyrównało po kilku minutach. Z rzutu karnego do bramki trafił Gejohn Kyei. Nie zdekoncentrowało go zachowanie kibiców gości, którzy zajmowali sektor za bramką. Przyjezdni odwrócili się tyłem do boiska i... zdjęli spodnie.
Niektórzy z nich powtórzyli swoje zachowanie w 39. minucie. Znów nic to nie dało. Muhammed Cham z problemami, ale trafił do bramki..
Niecodzienne sytuacje można obejrzeć na poniższym skrócie. Rzuty karne od 1:03 i 1:35.
Clermont wygrało z Angers 2:1, choć mecz kończyło w "dziewiątkę". Mateusz Wieteska w zespole gospodarzy rozegrał 70 minut.
Marcin Karbowski17 Apr 2023 · 07:59
Źródło: tvpsport.pl, twitter