Kuriozalne sceny w meczu Serie A. Kontuzja w trzeciej sekundzie meczu, konieczna była zmiana [WIDEO]

Screen z Twittera
W niedzielę Bologna mierzyła się z Torino w meczu 13. kolejki Serie A. Spotkanie przejdzie do historii z niecodziennego powodu - prawdopodobnie odniesiono w nim najszybszą kontuzję w historii. Pietro Pellegri uszkodził kostkę po trzech sekundach.
21-latek swego czasu uważany był za bardzo duży talent. W 2018 roku AS Monaco zapłaciło za niego ponad 20 milionów euro. Napastnik dość często borykał się jednak z urazami.
Wypożyczany był przez Monaco do Milanu oraz Torino. W tym drugim klubie prezentował się na tyle dobrze, że zdecydowano się na jego wykupienie za pięć milionów euro.
W tym sezonie Pellegri jest głównie rezerwowym w zespole z Turynu. W niedzielnym meczu z Bologną wyszedł w podstawowym składzie, ale tego spotkania z pewnością nie będzie wspominał dobrze.
Już po trzech sekundach doznał bowiem kontuzji. Włoch poślizgnął się, próbując doskoczyć do rywala. Prawdopodobnie uszkodził przy tym kostkę i zaczął utykać.
Po chwili uznał, że nie jest w stanie kontynuować gry i musiał zostać zmieniony. Jego miejsce zajął Francuz, Yann Karamoh, wchodząc na murawę w czwartej minucie.
Do przerwy Torino prowadziło z Bologną 1:0 po golu Lukicia z rzutu karnego. Ostatecznie drużyna Łukasza Skorupskiego wygrała jednak 2:1 i dopisała do konta trzy kolejne punkty.
Maciej Pietrasik06 Nov 2022 · 18:29