Kuriozalne zachowanie Rodriego! Filar Manchesteru City zaatakował rywala i wyleciał z boiska [WIDEO]

Rodri nie zdołał dokończyć spotkania z Nottingham Forest. 27-latek obejrzał czerwoną kartkę na początku drugiej połowy.
W ostatnich miesiącach Rodri był jednym z liderów Manchesteru City. Zdobył on decydującą bramkę w finale Ligi Mistrzów z Interem.
W bieżących rozgrywkach Hiszpan nadal imponował formą. W siedmiu poprzednich meczach strzelił trzy gole.
Dziś Pep Guardiola postawił na niego od pierwszej minuty. Do przerwy "Obywatele" prowadzili z Nottingham Forest 2:0 za sprawą trafień Phila Fodena i Erlinga Haalanda.
W 46. minucie Rodri obejrzał czerwoną kartkę. Wszystko zaczęło się od walki Hiszpana o piłkę z Morganem Gibbsem-White'em.
W pewnym momencie obaj zaczęli się przepychać. Hiszpan złapał rywala za szyję, za co został wyrzucony z boiska.
Manchester City zdołał dowieźć wynik 2:0 do końca meczu. Podsumowanie spotkania znajdziecie TUTAJ.
Adam Kłos23 Sep 2023 · 17:16
Źródło: Twitter