Kuriozalne zagranie w meczu Ligi Mistrzów. "Myślał, że jest Neuerem" [WIDEO]

Twiitter
Szachtar Donieck niespodziewanie pokonał RB Lipsk 4:1 (1:0) w jednym z wtorkowych spotkań Ligi Mistrzów. Wynik meczu w 16. minucie otworzył Marjan Szwed, wykorzystując fatalny błąd bramkarza niemieckiej ekipy, Petera Gulacsiego.
Peter Gulacsi będzie chciał szybko zapomnieć o swoim pierwszym występie w nowej edycji Ligi Mistrzów. Jeszcze przy stanie 0:0 węgierski bramkarz RB Lipsk całkowicie się bowiem zagubił.
W 16. minucie Gulacsi wyszedł daleko przed swoje pole karne i otrzymał podanie od jednego z obrońców. Zamiast jednak szybko odegrać futbolówkę, tak długo zwlekał z jakimkolwiek podaniem, że po chwili w kuriozalny sposób stracił ją na rzecz przeciwnika.
Marjan Szwed z Szachtara Donieck wykorzystał fatalny błąd Gulacsiego i z dystansu skierował piłkę do pustej bramki.
Co prawda po przerwie gospodarze zdobyli bramkę na 1:1, ale później do głosu znów doszli goście z Ukrainy, którzy zadali jeszcze trzy kolejne ciosy i niespodziewanie wygrali na stadionie RB Lipsk aż 4:1.
W drugim meczu tej grupy Real Madryt pokonał Celtic Glasgow 3:0.
Adam Nowacki07 Sep 2022 · 07:21