Kuriozalny błąd bramkarza w Ekstraklasie! Podarował gola rywalom [WIDEO]

Kuriozalny błąd bramkarza w Ekstraklasie! Podarował gola rywalom [WIDEO]
Adam Starszynski/Pressfocus
Warta Poznań odniosła pewne zwycięstwo w 32. kolejce Ekstraklasy. Zespół Dawida Szulczka wygrał z Wisłą Płock 3:0.
W pierwszej połowie obie drużyny miały problem z tworzeniem sobie groźnych sytuacji. Gości z Poznania wyręczył jednak bramkarz Wisły.
Dalsza część tekstu pod wideo
W 37. minucie Damian Węglarz popełnił fatalny błąd przy wyprowadzeniu piłki. Sytuację wykorzystał Miłosz Szczepański.
W kolejnym fragmencie spotkania Wisła nieudolnie próbowała doprowadzić do remisu. "Nafciarze" w całym meczu oddali sześć strzałów, z czego tylko jeden leciał w światło bramki.
W końcówce Warta wyprowadziła kolejne dwa ciosy. W 84. minucie do siatki trafił Mateusz Kupczak, a kilkadziesiąt sekund później prowadzenie poznaniaków podwyższył jeszcze Frank Castaneda.
Warta wygrała 3:0, dzięki czemu zajmuje obecnie jedenaste miejsce w tabeli. Wisła jest szósta.
Redakcja meczyki.pl
Adam Kłos07 May 2022 · 16:57
Źródło: własne

Przeczytaj również